שאלת השבוע : האם גוף ציבורי (עיריה, מועצה, וכו') מחוייב במכרז בכדי להתקין את תוכנת "ניהול הנדסה"?

במילה אחת : לא 🙂

בשתי מילים : ממש לא.

 

בדקנו בשבילכם ועל פי "תקנות חובת המכרזים, תשנ"ג-1993" – סעיף 3 , ותיקון 19 לדיני המכרזים.

במקרה ובו הגוף רוצה להשתמש בתוכנת "ניהול הנדסה", עליו לכנס ועדה פטור משרדית, שמורכבת מההנהלה הבכירה של המשרד, ולהחליט האם להתקין את תוכנת "ניהול הנדסה" או לצאת למכרז לרכישת תוכנה לניהול פרוייקטים, וזאת ללא אישור ועדת הפטור המרכזית או אישור החשב הכללי.

במקרה ובו המשרד יוצא למכרז נשמח לשמוע ולהשתתף (-;

לאחר קבלת ההחלטה יש לפרסמה במערכת "מנוף" כולל הנימוקים.

 

זה הזמן להצטרף לכ30 רשויות בארץ שכבר משתמשות בתוכנה וביכולות המתקדמות שלה.

 

מקווים שעזרנו.

שבוע טוב.